Kampus Ochota
Uniwersytet Warszawski
Wydział Fizyki, ul. Pasteura 5

DOKO - Dzień Otwarty Kampusu Ochota UW

W sobotę 8 kwietnia 2017 roku odbył się Dzień Otwarty Kampusu Ochota (DOKO). Wszyscy zainteresowani naukami matematyczno-przyrodniczymi mogli odwiedzić budynki uniwersyteckie i wziąć udział w zajęciach popularno-naukowych.

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W DOKO!

Wciąż zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na Facebooku.

 • Wykłady

  Zapraszamy do wysłuchania fascynujących wykładów popularnonaukowych. Na wykłady flagowe wstęp wolny.

 • Warsztaty

  Zajęcia z udziałem uczestników oraz wizyty w laboratoriach. Na warsztaty obowiązują zapisy.

 • Pokazy

  Pokazy doświadczalne z chemii, fizyki i biologii. Na wszystkie pokazy wstęp wolny.

 • Gra kampusowa ,,Ochota na naukę’’

  Rozwiązuj zadania praktyczne i zagadki na stoiskach poszczególnych wydziałów, zbieraj punkty i pieczątki, podejmij naukowe wyzwania, a nie ominie Cię nagroda.

 • Kawiarenka naukowa

  Dla spragnionych i zmęczonych chwila odpoczynku w naukowej atmosferze przy soku i ciasteczkach. Dodatkowo, dla chętnych na spotkanie twarzą w twarz z naukowcem - rezerwacja miejsc przy stoliku.

 • Dla przyszłych studentów

  Przy stoiskach informacyjnych w holu głównym Wydziału Fizyki uzyskacie odpowiedzi na wszystkie pytania związane ze studiami i studiowaniem na Uniwersytecie Warszawskim.

Zapraszamy serdecznie!

Pytania można kierować na adres: doko@mimuw.edu.pl

Lokalizacja

Organizatorzy

Dodatkowe atrakcje

Specjalnie dla Dziewczyn

Wydział Fizyki UW kolejny rok uczestniczy w akcji Dziewczyny do ścisłych i Dziewczyny na politechniki. Dlatego też w ramach Dnia Otwartego Kampusu Ochota zaprosiliśmy do kawiarenki naukowej naukowców płci żeńskiej, laureatki różnych konkursów, m.in. Fundacji na rzecz Nauki Polskiej, L'Oreal "Dla Kobiet i Nauki", European Molecular Biology Organization, które chętnie podzielą się z Wami swoimi doświadczeniami ze studiowania na kierunkach matematyczno przyrodniczych i uprawiania nauki w tych trudnych, ale jakże fascynujących dziedzinach. Będziecie miały okazję zapytać je o ich naukowe pasje i poradzić się co robić, aby móc podążać podobną drogą. Dla dziewczyn uczestniczących w rozmowach przy „kobiecym stoliku" nasi studenci przygotowali drobne upominki ☺.