Kampus Ochota
Uniwersytet Warszawski
Sobota 14.04.2018
Start godz. 11:00
Wydział Fizyki, ul. Pasteura 5

DOKO - Dzień Otwarty Kampusu Ochota UW

W sobotę 14 kwietnia 2018 roku odbył się Dzień Otwarty Kampusu Ochota (DOKO). Wszyscy zainteresowani naukami matematyczno-przyrodniczymi mogli odwiedzić budynki uniwersyteckie i wziąć udział w zajęciach popularnonaukowych.

Dziękujemy za udział w DOKO!

Zapraszamy też do odwiedzenia naszej strony na Facebooku.

 • Wykłady

  Zapraszamy do wysłuchania fascynujących wykładów popularnonaukowych. Na większość wykładów wstęp wolny.

 • Warsztaty

  Zajęcia z udziałem uczestników oraz wizyty w laboratoriach. Na warsztaty obowiązują zapisy.

 • Pokazy

  Pokazy doświadczalne z chemii, fizyki i biologii. Na wszystkie pokazy wstęp wolny.

 • Escape Room - PAKAMERA

  Zbierz przyjaciół i zmierz się z czasem. Rozwiązujcie zagadki, szukajcie wskazówek i wydostańcie się z pokoju przed upływem 45 minut. A przy okazji pomóżcie prof. Pakamerskiemu odnaleźć zaginione notatki...

 • Salon gier

  Zmęczonych nadmiarem naukowych przeżyć zapraszamy do salonu gier i łamigłówek. Będzie można zmierzyć się z zagadkami logicznymi, a także spróbować swoich sił w rozgrywkach planszówek.

 • Dla przyszłych studentów

  Przy stoiskach informacyjnych w holu głównym Wydziału Fizyki uzyskacie odpowiedzi na wszystkie pytania związane ze studiami i studiowaniem na Uniwersytecie Warszawskim.

Ogólny plan dnia

Wykłady flagowe

Zapraszamy serdecznie!

Pytania można kierować na adres: doko@mimuw.edu.pl

Lokalizacja

Organizatorzy

Dodatkowe atrakcje

Specjalnie dla Dziewczyn

Wydział Fizyki UW kolejny rok uczestniczy w ogólnopolskiej akcji Dziewczyny do Ścisłych i Dziewczyny na Politechniki. Dlatego też w ramach Dnia Otwartego Kampusu Ochota UW przygotowaliśmy specjalnie dla dziewczyn grę memory – kobiety nauki. Serdecznie zachęcamy wszystkie dziewczyny, które przyjdą na DOKO do wzięcia udziału w grze (zagrać będzie można przy stoisku informacyjnym akcji w holu budynku Wydziału Fizyki, ul. Pasteura 5). Na dziewczyny, które z powodzeniem ukończą grę czekają interesujące nagrody!
Na stoisku akcji będzie też można zapoznać się z niezwykle bogatą ofertą programów mentoringowych i stypendialnych przygotowanych z myślą o dziewczynach, które rozpoczynają swoją przygodę z nauką.