DOKO'21 online

Dzień Odkrywców Kampusu Ochota w roku 2021 odbywa się w formule online.

Miło nam było Was gościć na naszym wirtualnym Kampusie Ochota UW!

Ale to jeszcze nie koniec atrakcji! O godz. 17.00 odblokowały się wcześniej przygotowane materiały. Możecie je obejrzeć na naszym kanale DOKOUW@Youtube.

Ale dziś DOKO się nie kończy. Będzie się rozwijało przez najbliższy tydzień, zupełnie tak jak rozwija się część dziesiętna liczby pi. W najbliższych dniach będziemy publikować nagrania z niektórych dzisiejszych zajęć. Liczymy na Waszą obecność, również w trakcie nadchodzącego tygodnia. Materiały te będą dla Was dostępne przez tydzień od daty publikacji, zatem nie odkładajcie seansu na później, żeby nie przegapić fascynujących eksperymentów, ciekawych wykładów, spotkań z ciekawymi tematami czy wycieczek po laboratoriach.

Opublikowane materiały są dostępne na stronie naszego kanału Youtube
> https://www.youtube.com/channel/DOKOUW/videos <

Do zobaczenia!

 • Studio DOKO

  Obejrzyj transmisję ze specjalnego Studio DOKO. W godz. 10.00 - 13.00 zobaczycie Panel Interdyscyplinarny pt. "Co piszczy na Ochocie?", sprawdzicie swoją wiedzę w quizie "Mistrz mowy naukowej" i posłuchacie wywiadów z naszymi dziekanami!

 • Dla przyszłych studentów

  Przy wirtualnych stoiskach można porozmawiać ze studentami, zadać pytanie na czacie lub na żywo i dowiedzieć się więcej z pierwszej ręki o studiowaniu na Kampusie Ochota UW.

 • Atrakcje

  Zmierzcie się z naukowym żargonem, sprawdźcie swoją wiedzę o klimacie i zobaczcie jak roztwory i płomienie zmieniają barwy, metalowa wata się przepoczwarza a światło zaczyna tańczyć!

 • Wykłady

  Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia fascynujących interaktywnych wykładów popularnonaukowych. Wystarczy połączyć się za pomocą Zooma!

 • Warsztaty

  Zajęcia on-line z aktywnym udziałem uczestników, wirtualne wizyty w laboratoriach. Na niektóre warsztaty obowiązują zapisy.

 • Filmy

  Zobacz wcześniej przygotowane materiały, zainspiruj się naukami ścisłymi i przyrodniczymi.

Zapraszamy serdecznie!

Pytania można kierować na adres: doko@mimuw.edu.pl

Organizatorzy